logo

Ženklava 246, 742 67, Czech Republic Mobil +420 732 874 542

Opravy motorů

Opravujeme všechny typy motorů - dieselové i benzínové.

Geometrie kol

Nezbytný krok při nákupu pneumatik. Seřídíme Vám geometrii a vyvážíme kola.

Více informací

Výměny náplní

Vyměníme Vám oleje, filtry a ostatní provozní náplně. Nečekejte na zimu..

Více informací

Opravy motorů

Snažíme se Váš motor opravit - né vyměnit...

Dost často se stává, že autoservis a to i značkový místo opravy motoru navrhne výměnu poškozeného motoru za jiný, "jiný" motor potom sežene zpravidla na vrakovišti. Jaká je však historie a stav motoru to je však otázka ? Pokud nechcete Vaše auto opravovat tímto stylem, nabízíme Vám naše služby.

Opravujeme také motory pro vozidla historická a speciální, dále motory zahradní techniky a malé zemědělské mechanizace

Základní opravy

Jsme vybaveni pro opravy motorů téměř všech značek konstrukcí a typů. Opravy motorů osobních automobilů a menších dodávek (zhruba do velikosti VW transporter) provádíme přímo na vozidlech. popř. jsme schopni motor sami demontovat. Opravy motorů nákladních vozidel provádíme převážně na demontovaných motorech.

Speciální opravy

Některé operace jako broušení klikových hřídelů, výbrusy válců a další operace zadáváme do specializovaných nástrojáren.

Provádíme výměnu motorového oleje včetně filtru a ekologické likvidace upotřebeného oleje a filtrů z této servisní činnosti. Oleje můžete koupit téměř všude, ale auto potřebuje nejen kvalitní olej, ale i profesionální péči. Ztrácí vaše auto výkon? Poblikává kontrolka mazání? Dodržujete intervaly výměn oleje podle počtu ujetých kilometrů, ale i jeho stáří? Interval výměn neurčuje výrobce oleje a jeho kvalita, ale výrobce vozu!

Nadstandardní opravyneopravitelného

Ve spolupráci s našimi partnery opravíme i jinak neopravitelné

Opravujeme hlavy válců spalovacích motorů. Provádíme tlakové zkoušky hlav, rovnání, broušení, svařování a repase hlav, výměny a frézování sedel ventilů, broušení, montáž a seřízení vůlí ventilů. Opravujeme potkané hlavy a uložení vačkových hřídelů.

Generální opravy

motorů

Naše firma se zabývá GENERÁLNÍ OPRAVOU všech typů benzínových a naftových motorů od sekačky po traktor. Používáme a dodáváme kvalitní náhradní díly od originálních po druhovýrobu.